Casio se chystá uvést na trh módní nové hodinky BABY-G pro ženy, které milují běh

01.06.2017 - Červen 2017 — Společnost Casio Computer Co., Ltd. Uvedla na trh čtyři nové přírůstky do řady dámských hodinek BABY-G, které jsou odolné proti nárazům, založené na konceptu Tough and Cool. Čtyři nové modely BGA-240L jsou součástí řady „pro běh“ pro ženy, které mají rády běh. Jejich design je určen pro ženy, které mají rády sportovní módu.

Tyto nové modely jsou běžecké hodinky se sportovními liniemi a barvami, které se dobře doplňují se sportovním oblečením. Všechny čtyři se mohou pochlubit živými náramky, které jsou tvořeny dvěma barvami pryskyřice, se středovými a okrajovými liniemi vykreslenými kontrastní barvou. Sportovní vzhled je posílen hraničními liniemi mezi pouzdrem a náramkem a barevným kroužkem kolem ciferníku. Aby bylo hodinky snazší sledovat při běhu, je design tvořen zřetelnými ručičkami, značkami čárových indexů a velkými digitálními displeji. Chrániče na zadní části náramku navíc zajišťují pohodlné nošení na zápěstí.

Modely BGA-240L mají užitečné funkce stopek. Funkce času kola měří čas, který je potřeba k dokončení každého segmentu běhu, např. každý 1 km nebo 5 km, zatímco funkce mezičasu měří celkovou dobu, která uplyne od začátku do kteréhokoli stanoveného bodu během běhu. Do paměti stopek lze uložit až zaznamenaných 60 časů. Pro ženy, které milují běh, budou tyto hodinky nejen módní, ale také velmi užitečné.

Nové modely jsou skvělé pro aktivní ženy, které si oblíbily doplňky sportovního vzezření. Jsou také skvělé pro ženy, které se opravdu věnují běhu, ať už se snaží zlepšit své individuální nejlepší časy, nebo běhají maraton.

Model Barva
BGA-240L-7A bílá x svítivě žlutá
BGA-240L-1A černá x oranžová
BGA-240L-2A2 azurová x modrá
BGA-240L-2A1 modrá x růžová

BGA240L.jpg
Technické údaje

Konstrukce odolná proti nárazu
Voděodolonost 10 bar
Stopky setina sekundy (čas kola až 1 hodina, mezičas až 10 hodin) / 1 sekunda (čas kola 1 hodina nebo více, mezičas 10 hodin nebo více);  kapacita měření: 99:59'59"; režimy měření: uplynulý čas, čas kola, mezičas, dva finiše, kapacita paměti: až 60 záznamů (počet dat, měsíc/datum/den v týdnu, čas kola/mezičas a číslo kola/mezičasu)
Odpočitávadlo jednotka měření: 1 sekunda; rozsah odpočítávání: 24 hodin; rozsah nastavení času pro zahájení odpočítávání: 1 minuta až 24 hodin; automatické opakování
Budík 3 multifunkční buzení (s 1 opakovaným buzením); hodinový časový signál
Další funkce Duální čas; zapnutí/vypnutí letního času, plně automatický kalendář; 12/24 hodinový formát; zapnutí/vypnutí tónu ovládání tlačítek; LED světlo s dosvitem (automatický spínač světla, volitelná doba osvětlení: 1,5 sekundy nebo 3 sekundy)
Přesnost při normální teplotě ± 30 sekund za měsíc
Životnost baterie cca 3 roky u CR1220
Velikost pouzdra 46,4 x 42,6 x 15,3 mm
Celková hmotnost cca 41 g