NA ČERNÉ MISI - GA-110MB-1AER a GD-120MB-1ER v barvě noci

28.02.2015 - G-SHOCK nyní představuje dva klasické modely v novém černém hávu, které impozantně ukazují, že omezení barev může na zápěstí působit ještě výraznějším dojmem: tajemnou, neproniknutelnou, delikátní, avšak velmi specifickou a klidnou nepoddajností a sebejistotou.

Norderstedt, únor 2015Tmavší než tma Černá barva byla vždy zahalena mýty
a legendami – tma a s ní spojené tajemno podněcují lidskou fantazii. Současné trendy, jako například posedlost sportovním gotickým trendem nebo avantgardním purismem jsou jediné současné indikace toho, že černá má pevné místo také v módě a že se každou sezónu vrací. G-SHOCK nyní představuje dva klasické modely v novém černém hávu, které impozantně ukazují, že omezení barev může na zápěstí působit ještě výraznějším dojmem: tajemnou, neproniknutelnou, delikátní, avšak velmi specifickou a klidnou nepoddajností a sebejistotou. GA-110 MB a GD-120MB z kolekce Mission Black sdělují jasnou zprávu: Neobtěžuji vás, tak neobtěžujte mě. Každý, kdo nosí černou, nestojí o upoutávání pozornosti.

Mission Black – název, který říká vše. Proto jsou náramek, pouzdro a ciferník v GA-110MB-1AER kompletně černé, a stříbrně zbarvené kovové číslice na analogovém ciferníku slouží k vytvoření silného kontrastu. Digitální displej působí díky delikátní červené barvě nevýrazně, a ještě více zdůrazňuje puristický vzhled těchto hodinek. Další vlastností jsou antimagnetické schopnosti: pouzdro GA-110MB je zkonstruováno tak, aby bylo odstíněno od magnetických polí.

Model GD-120MB-1ER představuje další klasické hodinky G-SHOCK v novém černém hávu. Pouzdro, náramek a ciferník jsou kompletně černé a vypadají, jako by byly vyrobeny z jednoho kusu; jediné osobité dobře promyšlené kontrastní rysy jsou tvořeny jasně červenými detaily. Jednoduchý ciferník, zjemněný digitálním displejem, působí prostým, avšak současně atraktivním vzhledem.
Mezi další technické vlastnosti GA-110MB-1AER patří:
-            Automatické LED světlo
-            Osvědčená odolnost G-SHOCK vůči otřesům
-            Antimagnetické vlastnosti
-            Funkce světového času
-            Funkce stopek
-            Funkce budíku
-            Zobrazení rychlosti
-            Minerální sklo
-            Pouzdro a náramek z pryskyřice
-            Životnost baterie 7 let
-            Voděodolné až do tlaku 20 barů
Mezi další technické vlastnosti GD-120MB-1ER patří:
-            Super automatické LED světlo
-            Osvědčená odolnost G-SHOCK vůči otřesům
-            Funkce světového času
-            Zobrazení čtyř časových pásem
-            Funkce stopek
-            Funkce budíku
-            Minerální sklo
-            Pouzdro a náramek z pryskyřice
-            Životnost baterie 7 let
-            Voděodolné až do tlaku 20 barů


 

 
Modely Mission Black jsou nyní k dispozici u našich dodavatelů. Praktická funkce pro vyhledávání prodejců je k dispozici na webu www.g-shock.eu.
 
INFORMACE O G-SHOCK
Na počátku G-SHOCK byla myšlenka a touha vyrobit nezničitelné hodinky. Inženýři společnosti CASIO se řídili koncepcí „třikrát 10“, podle které měly hodinky přežít pád na zem z výšky 10 metrů, odolat tlaku vody 10 barů a mít životnost 10 let při použití jediné baterie.
 
G-SHOCK zůstala této koncepci věrná a od svého uvedení na trh v roce 1983 se modely
G-SHOCK neustále zdokonalují a rozvíjejí.

              
  Líbí se vám ? Podívejte se i na další modely značky