Hledáte příslušenství?

16.09.2015 - Neformální pouliční módní styl již dlouho plní přehlídková mola po celém světě. Velmi populární jsou (a budou) všechny druhy neformální obuvi, sportovních bot a nápadného příslušenství - oblíbených položek pro extravagantní kombinace. I toto léto budou městské nezbytnosti kombinovány s ozdobným příslušenstvím, umožňujícím nositeli vyjádřit svůj individuální styl. Baby-G nabízí perfektní příslušenství vhodné pro každý styl: novou řadu Baby-G BA-112.

Kromě mimořádného talentu pro barvy, tvar a funkčnost prokazuje tato japonská značka hodinek prostřednictvím svých nových modelů Baby-G opět schopnost rozpoznat módní trendy barev a úspěšně je aplikovat. Modely v neustále oblíbené černé a bílé barvě se díky svému trojrozměrnému vícebarevnému ukazateli v modré, růžové a zlaté barvě stávají na ruce jejich nositelů velmi speciálním doplňkem.
Působivost těchto hodinek však nespočívá pouze v jejich vzhledu! Jako obvykle disponují rovněž širokou řadou praktických funkcí, které jejich nositelé potřebují pro elegantní zvládání každodenních výzev. Díky LED světlu a semianalogovému a semidigitálnímu ciferníku z nich lze odčítat údaje i za tmy. A výkonná řada nových modelů nabízí ještě užitečnější funkce: stopky, funkci budíku, automatický kalendář a časovač – řada BA-112 poskytuje vše pro zajištění stylového přežití v městské džungli.
 
Informace o Baby-G
Tato japonská značka hodinek je již více než 20 let synonymem městských stylových hodinek. Baby-G byla původně vyvinuta jako menší verze legendárních modelů G-SHOCK, zaměřená více na ženy. Brzy se však stala celosvětovým fenoménem stylu, který na konci 90.let zasáhl rovněž Německo. Ani v dnešní době si nelze svět pouliční módy představit bez Baby-G. Spolupráce s nejnovějšími a nejúžasnějšími městskými značkami jen potvrzuje pokrokové myšlení a módní charakter této značky.
 
       Mnoho dalších modelů značky