Chuť babího léta

16.10.2015 - První upoutají živou modří, připomínající nejjasnější letní oblohu, obklopenou růžovou; druhé zaujmou růžovou září podzimního západu slunce – tyto dva nové modely hodinek SHEEN perfektně doplňují planoucí barvy začátku podzimu. Prvotřídní materiály propůjčují novým modelům SHEEN brilantnost, umožňující plynulý přechod k chladným měsícům. Kombinace arabských a římských číslic, ve spojení s třemi dalšími ukazateli data, dne v týdnu a času ve formátu 24 hodin, dodává elegantnímu číselníku SHE-3806GL-2AUER a SHE-3806PG-9AUER vizuální půvab.


U obou nových modelů SHEEN byly použity vysoce kvalitní materiály, jako například KŘIŠŤÁLY SWAROVSKI® . Jiskřivé kameny SHE-3806GL-2AUER vystupují odvážně na pozadí tmavě modré barvy číselníku a společně se zlatorůžovými číslicemi a indexy vytvářejí silný kontrast. SHE-3806PG-9AUER používá refrakční křišťály tónově sladěné
s matným mihotáním číselníku, díky čemuž se ve světle stávají třpytivou ozdobou zápěstí. 

 
Nové hodinky SHEEN drží krok s módními trendy a představují elegantní příslušenství, které dodává finální eleganci oblečení pro jakoukoli příležitost. U obou hodinek jsou použity spolehlivé materiály, jako například ochranné minerální sklo a pevná nerezavějící ocel pro pouzdra a řemínky; řemínek na SHE-3806GL-2AUER je vyroben dokonce z pravé kůže. Modely SHEEN jsou díky tomu vždy spolehlivé a robustní, aniž by ztrácely svou eleganci nebo jemný vzhled. Oba modely hodinek umožňují díky fluorescenčním ručičkám a indexům snadné odečítání za jakékoli situace – ať už je to večeře při svíčkách nebo návštěva divadla.

 
ZNAČKA SHEEN
SHEEN, značka dámských hodinek společnosti CASIO, se vyznačuje jedinečnými a rozmanitými řadami exkluzivních analogových hodinek pro moderní sebevědomé ženy. Keramika, safírový křišťál, kůže a KŘIŠŤÁLY SWAROVSKI® jsou pouze některé z prvotřídních materiálů kombinovaných se stylovým designem, módním akcentem a přesným řemeslným zpracováním.
Rozmanitost této značky demonstrují tři různé řady: řada Gold vyznačující se propracovaným designem zajišťujícím stylový vzhled, Ceramic Sapphire Crystal nabízející prvotřídní materiály a Classic představující základní segment s dostupnými stylovými modely.

  Prohlédněte si další módní hodinky značky