Casio uvádí na trh barevné hodinky BABY-G s dvojitým číselníkem pro světový čas

28.08.2015 - Společnost Casio Computer Co., Ltd. oznámila nejnovější přírůstky do rodiny dámských nárazuvzdorných hodinek BABY-G založené na koncepci „Tough, Cool“ (Odolné a atraktivní). Nové hodinky BGA-190 umí přepínat mezi dvěma časovými pásmy – což je perfektní pro ženy, které rády cestují – a zdobí je barvy inspirované plážemi světa. Tyto nové hodinky budou uváděny na trh postupně.

Hodinky BABY-G BGA-190 jsou navrženy pro aktivní ženy cestující po celém světě. Tyto hodinky jsou vybaveny dvojitým číselníkem pro světový čas, který současně ukazuje domovský čas a světový čas pomocí hlavních minutových/hodinových ručiček a vsazeného číselníku v poloze šest hodin. Na cestách tak můžete kromě místního času, zřetelně indikovaného hlavními minutovými/hodinovými ručičkami, zjistit na vsazeném číselníku okamžitě domovský čas, což je perfektní pro ženy komunikující napříč časovými pásmy.
 
Všech šest barev nových hodinek BGA-190 je inspirováno plážemi světa, přičemž BGA-190-1B evokují fantastickou neonově osvětlenou noční pláž a BGA-190-4B jsou inspirovány pláží při západu slunce. BGA-190-7B čerpají inspiraci z čistě bílé písečné pláže. Minutová ručička na vsazeném číselníku v poloze šest hodin má tvar letadla, čímž inspiruje nositele k vzlétnutí za dobrodružstvím.
 

  Nezapomeňte se podívat i na další modely značky